Продовжити термін позички приміщення, де розміщується волонтерський медичний батальйон «Госпітальєри» – таке питання обговорювали депутати міської ради Павлограда під час спільного засідання депутатських комісій

На заході була присутня командир медичного батальйону Яна Зінкевич. До міськвиконкому її доправили на інвалідному візку. (Три роки тому на трасі «Донецьк - Павлоград» вона потрапила в ДТП).

Яна розповіла про ту роботу, яку проводять «Госпітальєри».

«Евакуація поранених, перевезення загиблих, поховання, навчання людей. Основні навчання для дорослих – це тижневі навчання, і цивільних, і військових. Ми не встигаємо розриватись на різні міста, тому домовились із місцевими патріотичними організаціями – Нацкорпус, військово-патріотичний клуб «Сокіл», вони дають нам своїх людей на навчання , ми їх навчаємо і вони вже можуть продовжувати далі нашу роботу на місцях. Таких вишколів і Павлограді провели 27. Це понад 600 чоловік, які провчились», – розповіла Яна Зінкевич.

Міський голова та депутати запевнили, що у них не виникало ніяких запитань чи заперечень щодо продовження терміну позички приміщення. Яну із зали засідань вони проводжали оплесками, стоячи.

Довідково

Госпітальєри — український волонтерський медичний батальйон, що бере участь в російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року. Займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту. Гасло — «Заради кожного життя!».