Один із підозрюваних був студентом Дніпропетровського університету внутрішніх справ , ще один – студент Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування

У прес-службі прокуратури Дніпроептровської області розповіли подробиці  злочину.


У ніч на 14 жовтня поточного року у Павлограді 20-річний студент разом з 18-річним приятелем розпивали алкогольні напої. Відчуваючи нудьгу, молодики вирішили розважитися шляхом побиття осіб, які не мають певного місця проживання. 

Матеріал за темою: У Павлограді двоє молодиків нападали на перехожих

Під виглядом працівників поліції зловмисники прийшли на територію раніше діючої медико-санітарної частини № 15 та вимагали від безхатченків повернути начебто незаконно отриманий ними мобільний телефон. Вигадана історія про крадіжку стала приводом для подальшого побиття заляканих громадян «правоохоронцями».

Усвідомлюючи протиправність своїх дій, молодики нанесли трьом чоловікам численні удари ногами по тілу, спричинивши їм тяжкі тілесні ушкодження. Від одержаних травм, один з потерпілих помер у лікарні.

Наразі студентам повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.