Податки від роботи таких закладів на території міста ідуть не в міську казну

Тобто нічого, окрім головного болю, «Національна лотерея» місту не приносить?

«Машини під’їздять, від’їздять. Всю ніч шум, гам, заважають спати», – поскаржилась депутат міської ради Маргарита Абдулова.

Депутат Валентина Жилкіна додала, що у таких закладах ліцензія, котра дає їм право вести свою діяльність, завершилась ще у 2014 році. То на якій підставі вони працюють і чи не може тут втрутитись міська влада.

«У нас немає таких повноважень вплинути на них. Вплинути може лише поліція, коли порушується закон. У нас немає такої служби у міській раді, котра має такі повноваження. У них ліцензія діє лише до 2014 року. Це повинна перевіряти поліція, а не ми», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Секретар міської ради Євген Аматов зауважив, що вони не підпадають під ліцензію, бо користуються Законом про Національну лотерею, котрий не підпадає під ліцензування.

- На Полтавській чотири зали Національної лотереї поруч зі школою. Може хоч тут ми можемо втрутитись? – запитали депутати.

- Якщо підприємець відкриває цей заклад, то він ні в кого не запитує, не приходить у міськвиконком. Якщо приміщення – це його власність, то він що хоче те і робить. У міській раді немає погоджувального органу, який погоджує чи забороняє. Ми не можемо дати дозвіл на закриття чи відкриття. Що ми можемо зробити? – відповів міський голова.

- Так гроші теж ідуть не нам? – поцікавились депутати.

- А хто його знає куди вони йдуть, можливо і не в Україну, – сказав міський голова.