Місто знову зануриться у пітьму? 

Не так давно міська влада відійшла від того, аби занурювати місто у пітьму у нічний час. Вулиці міста освітлюються цілодобово. Тепер депутати задумались над тим, як зекономити на вуличному освітленні.

Під час спільного засідання депутатських комісій було запропоновано три варіанти, які можуть зекономити кошти міської казни: вимикати вуличні ліхтарі із 01.30 ночі до 04 ранку; замінити вуличні світильники економними світлодіодними; вмикати на Дніпровській не всі ліхтарі, а через один чи два.

Першу пропозицію більшість депутатів не прийняли до уваги. Для того ж, аби перевести все місто на економні ліхтарі,потрібні кошти. Так само потрібні кошти, аби Дніпровську уночі освітлювали не всі ліхтарі. За словами керівника КП «Павлоград світло» Бориса Сінюкова процес керування зовнішнім освітленням вимагає програми диспетчеризації.

«Програма диспетчеризації ділиться на два етапи: перший – загальний. Цей етап дозволяє керувати освітленням у тому вигляді, який ми зараз маємо, тобто в цілому по вулицях. Другий етап – установка світильників, котрі матимуть індивідуальне управління. Дніпровська на сьогодні має такі світильники, але потрібна іще програма. Така програма станом на 1 січня 2018 року коштувала 820 тис грн. Зараз дорожча», – розповів Борис Сінюков.

Який шлях обрати, аби зекономити міський бюджет і при цьому знову не занурити місто у пітьму – депутати думають.

За словами міського голови завдяки заміні світильників на Дніпровській на світлодіодні було зекономлено 500 тис грн міського бюджету.

.