29 жовтня серед білого дня у Павлограді на активіста міського осередку «Національні дружини» Юрія Малімонова скоєно напад

Зловмисник напав на Юрія з-за спини, пирснув балончиком в обличчя і почав із силою наносити удари кастетом по голові та обличчю. Пригода сталась по вул. Підгірній, що на селищі Шахтобудівників у Павлограді. Про це розповів очільник міської організацій «Національні дружини» Сергій Тіщенко.

Випадкові перехожі викликали швидку та поліцію. На даний час Юрій перебуває в реанімаційному відділенні міської лікарні. Його стан медики оцінюють як стабільно важкий.

Розповів tv-news.dp.ua заступник головного лікаря Іскендер Іскендеров. За його словами відправляти пацієнта до обласної лікарні, поки що, немає потреби – в медичному закладі є все необхідне для лікування постраждалого. Разом із тим робити якість прогнози іще зарано.

«Як поведе себе організм передбачити важко, у кожної людини індивідуально. Це ж все-таки травма голови. Тому робити якісь довгострокові прогнози не беремось», – сказав лікар.