І готові боротись зі злочинцями будь-яким способом

Як ми уже повідомляли 29 жовтня у Павлограді був скоєний напад на активіста «Національних дружин» Юрія Малімонова. Із важкими травмами голови та обличчя Юрій перебуває у реанімаційному відділенні міської лікарні. Його стан медики оцінюють як стабільно важкий.

З цього приводу 30 жовтня активісти міського та обласного осередку «Національних дружин» та «Національного корпусу» провели прес-конференцію. У ній також взяли участь правоохоронці та представники міської влади.

Очільник місцевого осередку «Національні дружини» Сергій Тіщенко:

- Ми знаємо, хто замовив цей напад , знаємо практично всі деталі – чому, з якої причини і ми готові боротись зі злочинцями будь-яким способом. Вийде співпрацювати із поліцією в напрямку перешкоджання наркозбуту, в напрямку боротьби зі злочинністю – будемо працювати із поліцією, не вийде – будемо працювати так, як зможемо. Це не поодинокий випадок. Ми бачимо побиття активістів по всій країні, замовні напади. Нещодавно на Дніпропетровщині також сталась серія нападів на активістів. Нам необхідно мобілізуватись, як це було у 2014 році . Тільки тоді був ворог зовнішній і його чітко було видно, зараз це ворог підлий і підступний, який ховається за спинами, можливо кабінетів, можливо тих людей, хто їх прикриває. Я хочу заявити, що подібні речі не врятують нікого із – ні високі чини, ні посади, ні погони. Всі, хто причетні до цього – рано чи пізно будуть покарані.

Очільник «Національного корпусу» Дніпропетровської області Денис Котенко:

- Якщо це виклик до відкритої війни, то цей виклик прийнято і таку війну ми вже проходили. Паралельно із поліцією нами уже вжито низку заходів, які можуть допомогти розібратись у цій ситуації. Але подробиці згодом. Якщо це партизанська війна, то ми готові також. Ми дуже хотіли б сподіватись на поліцію – на законність , на пошук, на справедливе покарання . Із поліцією ми провели діалог, який, поки що, не є дуже змістовним, але ми залишаємо за собою право і як небайдужа громадськість, і як друзі Юрія Малімонова вимагати у поліції якомога швидшого розслідування цієї справи .
Юра – наш побратим, за своїх побратимів ми звикли мститись і ми звикли робити так, щоб завжди перемагала правда. Ми сподіваємось на законне вирішення цієї справи і залишаємо за собою право відновити справедливість будь-яким чином.

Анна Малишева, прес-офіцер Павлоградського відділу поліції:

- За фактом побиття 38-річного чоловіка було відкрито кримінальне провадження за ст. 121 Кримінального кодексу України – нанесення тяжких тілесних ушкоджень. На теперішній час правоохоронцями проводяться ряд заходів на встановлення та затримання особи чи осіб, які причетні до скоєння вказаного злочину. Розглядаються всі можливі версії – особисті, боротьба із наркоторгівлею, боротьба із правопорушниками. Пішла уже друга добу після скоєння злочину і ніхто із правоохоронців, які задіяні на розкритті даного злочину не лягали спати. Вони працюють у посиленому режимі . Дільничні офіцери поліції відпрацьовують місце події, ймовірних свідків. Також хочемо звернутись до всіх, хто має інформацію, що допоможе у розкритті злочину, повідомити про це до відділу поліції або ж за номером 102, або ж будь-яким іншим способом, в тому числі і анонімним. Сторінка Павлоградського відділу поліції є у Facebook. Можете написати в особитому повідомленні.