Вимагали активніше шукати замовників та виконавців жорстокого побиття активіста Юрія Малімонова та активніше боротись із наркоторгівлею 

Із гаслами: «Хто замовив Малімонова?» та «Смерть наркобаригам» близько 120 молодих людей у формі «Національного корпусу» та «Національних доужин» 31 жовтня прийшли до Павлоградського відділу поліції.

В актовій залі зустрілись із начальником відділу поліції Віктором Рибаком та його заступником  Олександром Кожушко.

Поліцейські  розповіли як іде розслідування справи щодо жорстокого побиття активіста Юрія Малімонова.

«На даний час проводяться слідчі дії , працюють дві оперативні групи, задіяна також оперативна група з області та інші оперативні підрозділи, які допомагають нам. Опрацьовані камери відеоспостереження, відпрацьовується Павлоград та прилеглі території. Ми зробили шалену роботу за ці дві доби. Але ми не можемо розголошувати всю інформацію, аби не нашкодити слідству», – розповів  Олександр Кожушко.

За словами керівника місцевого осередку «Національного корпусу» Дениса Середи поліція тісно співпрацює із активістами і уже є позитивні зрушення і декотрі напрацювання у розкритті злочину. Але говорити зараз щось конкретне, поки що, зарано.

«У нас є злагоджена робота , є певні напрацювання . Поки що зарано казати про те, що поліція не докладає ніяких зусиль для вирішення питання. Хлопці працюють і роблять все, щоб справа зрушила з місця», – сказав Денис Середа.

Активісти вимагають, аби поліціянти знайшли не лише виконавців, а й замовників злочину.

«Ми не заспокоємось, доки виконавці і замовники не будуть покаранні. Якщо потрібно, то ми будемо тут чергувати, ми будемо приходити щодня, ми будемо нав’язувати свою допомогу і зробимо все від нас залежне, щоб замовники і виконавці були знайдені», –  говорять активісти.

Вони також закидають поліціянтам кришування наркоторгівлі.

 

Коментарі   

0 # Леонід Васильович Ро 02.11.2018, 23:45
"Вони також закидають поліціянтам кришування наркоторгівлі." (с)
Тобто, щури повинні здати свій сирний бізнес? Хлопці, найпотужніша наївність повинна мати межі. Хоча з почуття самозбереження...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата