Бабуся пішла в ліс по гриби та заблукалала

 Тривогу забили родичі грибниці.

Пригода сталась 1 листопада у лісі біля села Троїцьке, Павлоградського району. Повідомляє начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

Пошукова група намагалася якомога швидше знайти людину до настання темряви. Оскільки в темну пору доби пошуки ускладнюються. В той час, коли рятувальники з кінологами на аварійно-рятувальному автомобілі під'їхали до лісового масиву, вони побачили літню жінку, яка йшла по дорозі в сторону населеного пункту. Це виявилася саме та старенька, яку всі розшукували. Почувала вона себе добре.

Рідні бабусі подякували всім службам та забрали її додому.

«Дякую всім, хто був задіяний до пошуків. Особовому складу, на чолі з Іллєю Герасименко, співробітникам лісового господарства та поліції. Особисто вдячний кінологам волонтерського пошуково-рятувального загону "Антарес", Ларисі Борисенко та Олександру Лісніченко, які разом з пошуковими собаками, Спаркі та Нітрою, в робочий час зібралися за 15 хвилин, прибули в пожежну частину та оперативно виїхали з рятувальниками на місце події», – пише Олександр Миславський на своїй сторінці у Facebook.