У ніч із 1 на 2 червня в центрі міста жорстоко побитий працівник одного із місцевих видань Сергія Вязовиченко. За декілька днів поліція затримує трьох підозрюваних у скоєнні злочину. Серед них громадянин Азербайджану П. Джаббаров.

Як з’ясувалось, це далеко не єдиний злочин, у котрому підозрюється вказаний громадянин.

Ще у 2016 році Джаббарову інкримінували незаконне зберігання зброї та побиття підприємця С. Лозинського. За словами підприємця, били його за те, що відмовися віддавати частину свого заробітку Джаббарову та компанії за запропоноване «кришування» його бізнесу. Розгляд справи в суді розпочався лише через рік після побиття і триває до цього часу. За словами С. Лозинського останнє судове засідання за цією справою відбулось рік тому.

6 жовтня у Павлоградському міськрайонному суді слухання справи відновилось. На цей раз судді приступили до дослідження письмових доказів за двома епізодами з одним фігурантом – зберігання зброї та нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості.

Дослідити відеоматеріал обшуку помешкання підозрюваного під час судового засідання за технічними причинами не вдалось, тому розгляд справи перенесли.

Нагадаємо, що на даний час П. Джаббаров знаходиться під вартою за підозрою у жорстокому побитті Сергія Вязовиченка.