У чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги павлоградська команда посіла друге місце, поступившись команді м. Дніпро 

9-ий обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги пройшов у с. Орлівщина, Новомосковського району. У змаганнях взяли участь 16 бригад швидкої допомоги, 8 з яких представляли Дніпропетровщину. Також у змаганнях взяли участь гості з Одеської, Харківської, Херсонської, Сумської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Донецької областей та вперше в історії змагань команда з Білорусі.

Павлоград представляла молода та енергійна бригада екстреної медичної допомоги Тернівської підстанції у складі фельдшерів Стадник Анни, Щербак Анни і водія Чорного Сергія.

«У перший день змагань учасники пройшли 5 конкурсів, наступного дня– ще два. Медики надавали допомогу постраждалому в ДТП, потерпілим від пожежі, пацієнтам з інфарктом і обструктивним бронхітом. Умови змагань були максимально наближені до реальних. На виконання кожного завдання відводився певний проміжок часу. За діями команд пильно стежили судді. Так, всього за 9 хвилин учасники мали оглянути постраждалого в ДТП, зупинити кровотечу, накласти шину і завантажити потерпілого до реанімобіля.
На надання допомоги пацієнту з інфарктом відводилося 15 хвилин. За цей час потрібно було встигнути зробити кардіограму, виміряти тиск, встановити діагноз, вколоти пацієнтові необхідні ліки, покласти його на ноші та занести до карети швидкої», – розповіла старший фельдшер відокремленого підрозділу Павлоградської станції екстреної медичної допомоги  Людмила Литвин.