11-класник вистрілив собі в голову із переробленого стартового пістолета 

Про факт цієї пригоди стало відомо 9 листопада. Хлопець разом із друзями вийшов зі школи після уроків і пішов додому. А через дві години із простреленою головою його знайшов батько. Медики намагались врятувати підлітка, проте він не вижив. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Звідки взявся пістолет – невідомо. Місцеві мешканці допускають версію, що зброя належить батькові загиблого.

Прощальної записки поруч зі школярем не знайшли. Поліція, поки що, більше схиляється до версії самогубства, а не нещасного випадку. Сусіди не можуть навіть припустити, що стало причиною такого вчинку. Вони знають хлопця тихим та спокійним. Сім’ю загиблого вважають благополучною.
Хлопець любив спорт, не мав шкідливих звичок. Єдине, що любив довго сидіти за комп’ютером, дивився аніме та грався в ігри.

« Із друзями разом пішли додому. Сміялись, розпрощались. Це за словами дітей. Він був дослідником. Із таких дітей найчастіше бувають якісь вчені. Він дуже любив доглядати за квітами», – цитує ТСН слова директора школи №1 Першотравенська Наталія Нікулініної.

Психологи коментують: комп’ютерні ігри мають сильний вплив на психіку. І як наслідок – нерідко викривлена уява реального світу. Наприклад, дехто перестає розуміти, що в реальності не декілька життів, як це може бути в іграх. Відбувається підміна понять, котрі намагаються декларувати школа, сім’я. Приходит інтернет і займає провідне місце.

Поліція замається вивченням активності загиблого в інтернеті, аналізом його контактів.


«Ми вилучили з місця проживання комп’ютерну техніку для того щоб установить зв’язки хлопця в соцмережах», – прокоментувала прес-секретар ГУ НП у Дніпропетровській області Анна Старчевська.