Дніпровська уже стала «тривожною кнопкою», на котру тиснуть в надії на порятунок 

Уже третій день підряд мешканці міста перекривають трасу міжнародного значення у Павлограді.

У понеділок, 12 листопада, приводом для акції протесту стала відсутність газопостачання двох п’ятиповерхівок по вул. Західнодонбаській та Комарова. Міська газова служба у такий спосіб вимагала від ОСББ укласти новий договір із ними, за котрим би внутрішньобудинкові газові мережі перейшли б на баланс мешканців будинку.

Уночі 13 листопада мешканці багатоповерхівок, що по вул. Достоєвського теж перекривали Дніпровську через відсутність у їхніх помешканнях не лише тепла, а й електрики. Таким чином люди не могли навіть обігрітись елекрообігрівачами.

Сьогодні така ж ситуація у будинках по вул. Верстатобудівників, що на селищі ПЗТО. Хоча міський голова обіцяв, що тепло в будинках павлоградців мало б з’явитись ще у понеділок, максимум у вівторок. Люди скаржаться, що окрім тепла, у них відсутня також і електрика. Їхні звернення у різні інстанції ситуацію не вирішують, тому вимушені піти на крайню міру – перекрити трасу. Люди сподіваються у такий спосіб привернути до проблеми увагу міської влади і примусити втрутитись у ситуацію.

Аби не порушувати закон, люди постійно ходять по переходу.

На дорозі по Дніпровській утворився величезний затор в обидва напрямки. Проте за словами заступника начальника Павлоградського відділу поліції Володимира Барашева, протестуючі порушують закон, бо на дорозі стоїть регулювальник і пішоходи мали б виконувати його вказівки.

На акції помічені були також представники «Національного корпусу» у Павлограді, приїхав також заступник міського голови Віталій Мовчан.  На даний час акція триває.