На акцію протесту до стін Павлоградського міськвиконкому прийшло декілька сотень чоловік

Виступаючі говорили про те, що основним винуватцем надзвичайної ситуації в місті щодо відсутності тепла у домівках є міський голова.

«Ганьба такому меру. Ми виражаємо йому недовіру і направляємо звернення у всі центральні органи влади, аби розібрались в ситуації. На сьогодні прем’єр- міністр передоручив віце-прем'єру Зубко створити комісію КРУ для того, щоб перевірки всю фінансову діяльність міста за три роки», – говорить  голова конфедерації вільних профспілок України  Микола Житник.

 

Учасники мітингу скандували: «Мер у відставку!», «Ганьба!». Говорили також про МАФи, що набудовані у всіх куточках міста і теж мали б приносити місту прибуток. 

Учасники акції прийняли резолюцію мітингу, із вимогами розслідувати причини зриву опалювального сезону в місті, винних притягти до відповідальності, провести перевірку витрачання бюджетних коштів. Резолюцію відправили Президенту, прем’єр-міністр, голові Верховної Ради.На мітингу були також присутні голови Вербківської та Богданівської територіальних громад. Вони обурені тим, що міський голова Павлограда зазіхнув на кошти громад, наполягаючи на тому, аби гірники сплачували податки у місто, а не в район. Голови громад кажуть, що шахти знаходяться в основному на їхніх територіях і від цього потерпають землі, що належать громадам А чимало сімей гірників проживають у селах громад.

 

До речі

Мер Павлограда із мітингарями не зустрівся. Його заступник сказав, що міський голова у відрядженні