Приводом для такої акції стало масове отруєння безпритульних собак на вулицях міста

Матеріал за темою: У Павлограді масово труять безпритульних собак

«Сьогодні ми вийшли на цю акцію, бо в нашому місті почали труїти собак і вони помирають дуже страшною смертю. Тому всі небайдужі містяни та волонтери зібрались сьогодні , аби підтримати нас. Ми хочемо привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Адже права тварин можемо відстоювати тільки ми, бо вони нічого не можуть сказати», – говорить організатор акції 16-річна Катерина Фесенко.

Аби зменшити кількість безпритульних собак на вулицях зоозахисники пропонують стерилізувати тварин.

Учасники акції також заявили про те, що у випадку, якщо ситуація із отруєнням в місті собак повториться, то проведуть власне розслідування і вимагатимуть кримінальної відповідальності для тих, хто чинить цей злочин.

«Ми знаємо, хто труїть собак, це одна із міських структур, я хочу зробити ультиматум цій структурі. Згідно статі 299 за вбивство чи знущання над тваринами слідує кримінальна відповідальність. Тому зараз я заявляю, якщо ситуація в місті не зміниться, якщо ще раз ми дізнаємось про те, що хтось труїть собак ми проведемо своє власне розслідування , результатом якого стане вимога – кримінальна відповідальність для всіх, хто причетний до вбивства тварин. Тварини не можуть себе захистити, це можемо зробити ми», – говорить один із учасників акції.

В акції взяли участь декілька десятків чоловік. Вони тримали в руках гасла «Тварини мають право на життя», «Хто буде захищати права тварин?», «Чи маємо ми право вирішувати їх долю?», «Чому вони мають страждати?».