Профорієнтаційний захід пройшов 20 листопада в МКДЦ «Мир» 

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, працівники відділу кадрів та довузівської підготовки розповідали старшокласникам про роботу поліцейського, про переваги навчання у виші, про те як стати курсантом та які поліцейські професії можна набути по завершенню навчання.
Ті, хто уже вирішив пов’язати своє життя із роботою у поліції, могли залишити свої дані у списку бажаючих.

«Ті хто, збирається вступити до нашого університету можуть записатись . Їх будуть інформувати про події, що відбуватимуться в університеті , запрошуватимуть на дні відкритих дверей, Новорічно-Різдв’яні свята та інші заходи», – розповідає старший інспектор відділу довузівської підготовки Римма Домрачова.

За її словами після таких профорієнтаційних заходів, кількість бажаючих вступити до університет внутрішніх справ значно збільшується.

Максим Іванов, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

- Поліцейським я мріяв стати з самого дитинства . Мій батько військовий і він виховував в мені повагу до людей цієї професії. Для мене людина у формі – це, перш за все, захисник. Мені дуже подобається навчання в університеті. Цікаві викладачі, цікава теорія, яка вдосконалюється на практиці . Навчання в університеті внутрішніх справ дає гарний вишкіл, дисциплінує. Перший рік навчання ми проживаємо в казармі , це прививає корисні для нас звички, котрі в майбутньому допомагатимуть у роботі. Колектив дружній, допомагаємо один одному. По завершенню навчання я працюватиму дільничним інспектором поліції, проте, за бажанням можу працювати в інших структурах поліції. Університет готує спеціалістів різних профілів – превентивна діяльність, органів досудового розслідування, кримінальної поліції та інші. Нова поліція має докорінно міняти підходи у роботі, має більше працювати на профілактику, більше контактувати із населення, виробляти довірливі стосунки.

Начальник сектору кадрового забезпечення Павлоградського відділу поліції майор поліції Наталія Воронова

- Я люблю свою роботу. Це постійне спілкування із дітьми , які є абітурієнтами . Вони обирають професію і я їм в цьому допомагаю . Працюю в органах поліції уже 19 років. Бажання піти із поліції ніколи не виникало, хоча і були важкі моменти.

Старшокласникам не лише розповіли про професію поліцейського, а й підготували номери художньої самодіяльності.

Бажаючі також могли приміряти поліцейське спорядження, або ж потримати в руках справжню зборю.

Подібні профорієнтаційні заходи проходять щороку.