Згідно урядової програми «Доступні ліки» пацієнти можуть отримати препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою

Програма стартувала 1 квітня 2017 року. Проте у серпні цього року Міністерство хорони здоров’я розширило список препаратів на ці захворювання, але додаткових коштів не було виділено.

На програму «Доступні ліки» на 2018 рік Павлоград отримав 2 млн 728 тис грн державних коштів, тобто по 214 тис грн. на місяць. За повідомленням головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Дуднікової, цих коштів не вистачало, вони витрачались упродовж трьох тижнів. Тому виникали непорозуміння з боку пацієнтів.

Тепер на програму «Доступні ліки» на листопад Павлоград отримав 232 тис.грн. Повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Герасименко під час апаратної наради. Окрім того, за її словами, Павлограду планується виділити додатково 400 тис грн на програму «Доступні ліки» у грудні.

Мешканці міста, які не використали рецепти в аптечній мережі у листопаді можуть звернутися та отримати медичні препарати.