На даний час географія слідчих дій значно розширилась

Матеріал за темою: У Павлограді скоєно напад на активіста Національних дружин

За повідомленням заступника начальника Павлоградського відділу поліції Олександра Кожушка, на даний час слідчі дії проводяться не лише на території Павлограда, а й Дніпра та Запоріжжя. Для розслідування справи створена спеціальна група, до складу якої увійшли правоохоронці Павлоградського відділу поліції, обласного управління та представники департаменту кримінальної поліції Запоріжжя. Координує роботу начальник кримінальної поліції у Дніпропетровській області. Справу також контролює обласна прокуратура.

«Є певні напрацювання, є особи, причетні до скоєння злочину. З даного приводу декілька днів тому відбулась нарада в Міністерстві внутрішніх справ. Були дані вказівки. Зараз збирається доказова база у більш повному об’ємі для того, щоб людям пред’явити підозру. Найближчим часом будуть проведені заходи по їх затриманню», – розповів Олександр Кожушко.

За його словами мова, поки що, йде лише про виконавців скоєння злочину. Замовників установлюватимуть після їх затримання. Активісти пов’язують напад на Юрія Малімонова з його участю в боротьбі з наркоторгівлею. Правоохоронці ж відпрацьовують декілька версій.  Сам же постраждалий, Юрій Малімонов вважає, що поліція працює у напрямку розслідування справи не досить активно. Він також нарікає на те, що ані йому , ані його сім’ї не була забезпечена охорона. Адже злочинці на волі, а значить він та його родина перебувають у небезпеці.

Нагадаємо, що напад на активіста Юрія Малімонова скоєно 29 жовтня 2018 року, близько 11.00 на селищі Шахтобудівників у Павлограді. На Юрія напали зі спини, забризкали очі балончиком і нанесли численні удари кастетом по голові та обличчю. З важкими травмами у непритомному стані він перебував у реанімаційному відділенні 4-ї міської лікарні. На даний час лікується у відділенні хірургії.