Вихованка секції спортивного туризму ФСК ім. Шкуренка Марія Лісовська здобула найбільшу кількість балів і завоювала 1 місце на 6-му чемпіонаті Павлограда зі скелелазіння

 Змагання проходили в форматі «складність» 24 листопада на базі міського ФСК і зібрали 58 спортсменів різного віку. Про підсумки чемпіонату написав у Фейсбук один із тренерів спорткомплексу Андрій Суворкін.

За його словами, традиційно до змагань долучилися спортсмени тернівської команди «Спортивний туризм», які теж повернулися додому з нагородами.

«Цього разу на учасників чекали 53 маршрути різного ступеню складності, які вони мусили подолати за 90 хвилин, –  розповів Андрій Суворкін. – Спортсменам необхідно було оцінити свої сили і підкорити найскладніші маршрути. Більше за всіх балів набрала Марія Лісовська. За 27 пройдених маршрутів вона отримала 572 бали і посіла 1-е місце не лише в своїй віковій групі, а й серед усіх учасників».

 

У своєму дописі тренер зазначив, що минулого року на подібному чемпіонаті Марія теж була першою. Крім того, золоті нагороди в своїх вікових групах здобули: Данил Мірошниченко, Анна й Єлізавета Гулі, Ольга Тримбач, Дмитро Резніченко й Іван Мажара.

За словами Андрія Суворкіна, вже 1 грудня на штучному скеледромі міста змагатимуться представники наймолодшої групи спортсменів віком до 8 років. Початок змагань об 11.00. Також у середині грудня в Павлограді відбудуться 3-і родинні змагання зі скелелазіння, повідомив тренер.

Наша довідка:

Скеледром висотою 8 метрів на 4 доріжки зявився на території фізкультурно-спортивного комплексу імені Шкуренка в Павлограді восени 2013 року. Він став проектом-переможцем конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками». Вартість реалізації проекту становила близько 13 тис. грн. Нині на сучасному скледромі тренуються кількадесят юних спортсменів – вихованців тренерів Андрія Суворкіна й Олексія Гордієнка.

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua, фото зі сторінки у Фейсбук ФСК им.В.М.Шкуренко КОМАНДА"ПОСЕЙДОН"