ВІЛ-інфекція відрізняється від інших захворювань тим, що супроводжується стигматизацією (стигма - клеймо) і негативним ставлення суспільства

 Це створює додатковий спектр проблем для тих, хто живе з ВІЛ, та їх сімей, переживанням щодо наявності ВІЛ інфекції, процесу та процедур розкриття статусу. Тому діти, які мають інвалідність з дитинства у зв’язку з ВІЛ-позитивним статусом, діти, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІД повинні бути забезпечені ефективним супроводом, вони як і всі діти мають право на повноцінне, активне, сповнене спілкування з оточуючими і любові сім'ї життя.

На базі ГО клуб «Імпульс» Павлограда працює центр «Веснянка» розрахований на надання послуг дітям з ВІЛ-інфекцією, дітям з невизначеним статусом; сім’ям, яких стосується ця проблема.

У зв’язку з реформами, які відбуваються в нашій державі дуже важливо впровадження нових механізмів впровадження заходів з реалізації підтримки та догляду ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Такий механізм уже 3 роки працює у м.Львів.

Механізм цього успішного кейсу поширюється на інші регіони України, у тому числі в рамках напрямку 11М проекту «Сталі системи охорони здоров’я 100% життя», що реалізовує БО «Світло надії» за підтримки БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Павлоградською міською радою розглядається питання про підтримку статутної діяльності громадської організації клуб «Імпульс», в рамках роботи центру громадської організації для дітей з інвалідністю у зв’язку з ВІЛ-позитивним статусом.