А права споживачів будуть під надійним захистом

Докласти максимум зусиль для забезпечення епізоотичного, епідемічного благополуччя та захистити права споживачів пообіцяв новопризначений керівник міжрайонного управління Держпродспоживслужби Олександр Назарець. Нового керівника офіційно представив начальник обласного управління Віталій Геращенко.

На заході були присутні очільники районних рад, колектив Павлоградського управління Держпродспоживслужби та голова Павлоградської райадміністрації Святослав Максимчук.

52-річний Олександр Назарець став переможцем найчисельнішого в області конкурсу на посаду начальника павлоградського управління Держпродспоживслужби. Він не є новачком у цій сфері. До свого нового призначення Олександр Назарець займав посаду начальника обласного управління ветеринарної медицини. На місцевих виборах у 2015 році балотувався в обласну раду від партії «Наш край».

За словами голови районної державної адміністрації Святослава Максимчука, напрямок роботи, котрий очолив Олександр Назарець є досить важким.

«Цей напрямок роботи досить важкий. На сьогоднішній день по епізоотології ми скотились на досить низький рівень. До цього часу мені не доповіли, чи проведена диспансеризація домашніхтварин, чи не проведена. Я думаю, що ми усі ці недоліки виправимо і вийдемо на належний рівень», – сказав Святослав Максимчук.

Він також додав, що буде вимогливим до нового керівника.

Начальник обласного управління Держпродспоживслужби порадив більше уваги звертати на відділ лабораторного санітарного контролю. За його словами на теперішній час на рівні районів та областей прийняті програми по сприянню лабораторному контролю.

«Я повернувся із республіканської наради. Прийняті на рівні районів, областей програми по сприянню лабораторного контролю. Нам сьогодні дані досить великі повноваження . Потрібно міняти базу, вкладати кошти . Моє прохання приділи більше уваги лабораторії, всіляко допомагати», – сказав Віталій Геращенко.

Довідково

Держпродспоживслужба офіційно розпочала роботу і приступила до виконання совїх функцій у квітні 2016. На відомство покладені функції і повноваження Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби.