Такі результати досліджень, проведеного членами волонтерського загону «Панацея», що діє при Павлоградському медичному коледжі

«Наш загін проводив соціологічне опитування щодо рівня обізнаності населення із проблемами ВІЛ-СНІДу. Молодь в багатьох питаннях більше розуміється, аніж доросле населення. Наприклад, чимало дорослих вважають, що на ВІЛ- інфекцію хворіє лише асоціальне населення, проте хвороба уже давно вийшла за рамки лише асоціальних груп. Хворіють і абсолютно благополучні верстки населення. Дорослі також часто не розуміють, що ВІЛ-інфікованим дітям спокійно можна навчатись і в школах, і в дитсадках, що це абсолютно безпечно для оточуючих», – розповіла tv-news.dp.ua керівник волонтерського загону «Панацея» Олена Семененко.

Волонтери гуртка «Панацея» проводять велику просвітницьку роботу серед учнів та студентів міста за проблемами ВІЛ-СНІДу. Адже санітарно-просвітницька робота є єдиними способом профілактики захворювання.

«Робота проводиться в рамках міжнародної програми «Рівний рівному», яка діє в усьому цивілізованому світі і є доволі ефективною. Для проведення такої роботи студенти медичного коледжу проходять відповідну підготовку. Вони володіють необхідними знаннями і психологічними прийомами. В учнівських колективах їх сприймають добре, адже це не дорослі приходять читати їм нотацію. Такі заняття проходять завжди у цікавій формі із презентаціями, фільмами, іграми», – додає Олена Семененко.

Довідково

Волонтерський загін «Панацея» створений у 2006 році на базі медичного коледжу. Мета створення загону – підвищити поінформованість населення міста , особливо молоді про проблеми ВІЛ-інфекції та СНІДу.