Сергій дивом вижив, він переніс складну операцію, отримав другу неробочу групу інвалідності, втратив роботу в одному із місцевих видань 

У Павлоградському міськрайонному суді триває розгляд резонансної справи щодо жорстокого побиття павлоградця Сергія Вязовиченка. Під час судового засідання 4 грудня суд дослідив відеоматеріали із показами свідків. На відео двоє людей свідчили про те, що бачили як молодики вийшли із автівки і почали наносити удари по голові та спині потерпілому. Один із свідків впізнав у нападниках тих, кого підозрюють у скоєнні цього злочину. Свідки давали покази, приховуючи обличчя. Вони бояться, що після їх свідчень їм можуть помститись.

Захисники сторони обвинувачення всі покази свідків заперечують, кажуть, що вони є недопустимими, бо мовляв містять чимало неточностей. Так само адвокати обвинувачуваних проти того, аби наступного разу заслухати ще декілька свідків в режимі відеоконференції. Кажуть, що нехай свідки приходять на судове засідання, бо їм же ніхто не погрожує.

«І взагалі у поліції є практика залучати випадкових свідків», –  кажуть захисники обвинувачуваних. На засіданні декотрі із них вони ведуть себе досить активно та емоційно.

Заслухали також і самого потерпілого Сергія Вязовиченка. Чимало із того, що сталось того вечора, Сергій через травму голови не пам’ятає. Пам’ятає, що у той вечір зустрівся із другом, а потім сильний удар в голову, далі лікарня…операція.

Троє підозрюваних у жорстокому побитті павлоградця на даний час знаходяться під вартою. Лише один із них свою вину визнає частково, двоє інших кажуть, що не винні.