В цілому рішення про створення такого комунального підприємства депутати міської ради уже прийняли. Призначений уже і керівник підприємства – Сергій Тіщенко

Під час спільного засідання депутатських комісій обговорили питання фінансування та вислухали пропозиції і зауваження. Зокрема, депутатів цікавило чому керівника комунального підприємства обирали не на конкурсній основі , а призначили. Міський голова зауважив, що призначення керівників КП – це його повноваження.

Для створення КП «Муніципальна варта» із міського бюджету планується виділити близько 2 млн 700 тис грн плюс іще 384 тис грн зі спецфонду для придбання двох автомобілів.
Штат «Муніципальної варти» складатиметься із 12 чоловік, матимуть також свого бухгалтера та юриста. Працівники будуть забезпечені спецодягом, спецзасобами, транспортом, комп’ютерною технікою. Планується також, що основний офіс знаходитиметься на Хімзаводі , а філія – у центральній частині міста. Фінансування здійснюватиметься із міського бюджету та за рахунок власної господарської діяльності підприємства. Зокрема, надання платних охоронних послуг.

Основне завдання – охорона громадського порядку.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому у Павлограді пройшов мітинг, організований ГО «Характерник» та ГО «Хорт», проти призначення Сергія Тіщенка на посаду керівника КП «Муніципальна варта».