Сьогодні в Павлограді відкрилась льодова ковзанка

Льодовий каток урочисто відкрив Святий Миколай. 

У заході також взяли участь місцева хокейна команда та міський голова Анатолій Вершина. Він зробив перший кидок шайби для старту хокейного матчу. 

Уже третій рік почпіль каток відкривається на базі ФСК ім. Шкуренка. Вартість сеансу катання на ковзанах залишається без змін, на минулорічному рівні. До 14 років – 20 грн, від 14 і старші – 50 грн за 45 хвилинний сеанс катання на ковзанах. Передбачені також і пільгові категорії. Розповіла tv-news.dp.ua директор ФСК ім. Шкуренка Лідія Середюк 

«Пільгова категорія – це малозабезпечені, багатодітні сім’ї, діти загиблих та учасників АТО. Для них катання на ковзанах безкоштовне», – сказала Лідія Середюк.

Льодова ковзанка має плащу 800 м кв, на ній одночасно можуть кататись на ковзанах до 50 чоловік.  Графік роботи катка залишився теж таким же , як минулого року – щодня із 12.00 до 21.30. 

На всяк випадок працює медпункт. А випадки, як розповіла медичний працівник, бувають різними – від незначних забоїв до переломів кінцівок. Був навіть випадок, коли довелось надавати медичну допомогу бабусі, котра прийшла за своїм онуком і їй раптом стало зле.

До речі

У день відкриття ковзанки діти могли покататись на ковзанах безкоштовно