Останнім часом у Павлограді досить популярною стала шахрайська схема заволодіння коштами власників банківських карток

 Шахраї надсилають на мобільний телефон повідомлення про те, що начебто банківська картка заблокована через збій в роботі банку чи за інших технічних причин і ваші кошти через якийсь час можуть зникнути. І аби цього не сталось, потрібно зателефонувати за вказаними номерами.

Схема уже досить не нова і досить відома, проте все ж знаходяться люди, котрі повірили шахраям, зателефонували за вказаними номерами, дали відповідь на всі їхні запитання і в результаті позбулись своїх заощаджень. 

Повідомлення із таким змістом надійшло і на наш редакційний телефон. Аби дізнатись які запитання задають шахраї ми зателефонували за вказаними номерами. Зі слухавки нам запропонували дати відповідь на запитання: як довго ви користуєтесь послугами банку? Який залишок на вашому рахунку на момент блокування картки? Назвіть номер своєї картки.

Номер картки ми, звичайно, не назвали і культурний співробітник «служби безпеки банку» раптом став безкультурним та злим і відправив нас ….далеко…

В банку радять ні в якому разі не телефонувати за вказаними шахраями номерами телефонів і тим більше нічого їм не повідомляти. У випадку отримання sms - повідомлення подібного змісту, відразу інформувати про це банк.