Вони мають бути фізично і психічно здоровими та морально стійкими

Виробити критерії відбору кандидатів для роботи у «Муніципальній варті» та критерії призначення керівника комунального підприємства запропонував депутат міської ради Андрій Чернецький під час пленарного засідання.

«Люди стурбовані тим, хто буде працювати у цьому підприємстві, хто ним керуватиме і для чого воно створюється. Пропоную протокольно записати і винести на першу чергову сесію проект рішення про призначення, по-перше, керівника цього підприємства , щоб це було не одноосібне рішення, а колегіальне. Розробити положення про те, хто може працювати у цьому підприємстві, тобто хто може ходити і патрулювати вулиці, щоб були вироблені чіткі критерії відбору і розглянули це на першій сесії», – запропонував депутат.

Міський голова підтримав цю пропозицію.

«Я не заперечую, щоб створити кваліфікований відбір кадрів у це підприємство. Вони повинні будуть пройти медичне комісію. Яка це буде комісія? Або ми заключимо договір із нашим медичним закладом, або це буде управління внутрішніх справ області. Там комплексне обстеження і видається відповідна довідка. Там вони проходять і психічне, і фізичне, і моральне обстеження. Повне тестування проводиться. Ми обов’язково будемо вимагати від претендента на цю роботу довідку про відсутність судимості, сертифікат профпридатності. Ми ж несемо відповідальність за дію цих людей. Я за те, щоб міська рада погоджувала всіх кандидатів на роботу у цьому підприємстві», – сказав міський голова.

Він також додав, що необхідно розробити іще договір матеріальної відповідальності.

«Людина прийшла на це підприємство, за рахунок бюджету одягла форму, а завтра розвернулась і пішла. Тобто нам необхідно розробити якийсь договір матеріальної відповідальності, для того, щоб людина , яка прийшла підписала цей договір», – додав міський голова.

Нагадаємо, що раніше депутати міської ради прийняли рішення про створення в місті комунального підприємства «Муніципальна варта». Структура мала запрацювати з 1 січня 2019 року. Під час грудневого пленарного засідання депутати прийняли рішення про виділення коштів в розмірі 2 млн 617 тис грн на створення «Муніципальної варти».