Сьогодні в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка-ярмарка творів декоративно- прикладного мистецтва майстрів міста та району

Така виставка напередодні Нового року організовується уже 8-й рік поспіль. Проте цьогоріч вона є особливою. Вперше представлена найбільша за 8 років кількість експонатів – 11 майстрів виставили 780 своїх робіт. Це і вишивка, і в’язання крючком, бісероплетіння, поробки із різних матеріалів, жіночі прикраси.


Свою колекцію дзвоників представила також заступник міського голови Олена Шуліка.

«Дзвоники я почала колекціонувати ще у 2012 році. Перебуваючи у відрядженні у Литві, побила дуже креативний дзвоник і виникла така ідея. Тут виставлена не вся моя колекція. Чимало дзвоників я просто дарую знайомим, друзям, дітям. Для мене це не просто колекція, кожен із них нагадує якусь життєву подію, спогади. Наприклад, є дзвоник, котрий нагадує мені про мої студентські роки, коли я навчалась у Санкт-Петербурзі», – розповіла tv-news.dp.ua Олена Шуліка.

Виставка-ярмарка триватиме до кінця січня 2019 року.

Коментарі   

0 # Элла 26.12.2018, 08:48
огого! Как много)) Красивые очень. Моя соседка тоже плетёт из бисера. Её работы на охо юа постоянно продаются. Я и сама несколько картин приобретал. Одну икону племяннику подарила)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата