Міський голова вважає, що це буде стимулом для жителів приватного сектору для того, аби самим облаштовувати територію біля своїх дворів

«По приватному сектору розглядати питання ремонту доріг, капітального чи поточного, в першу чергу тих, де люди навели лад на своїй території – зачистили узбіччя, поскошували бур’яни, приватні будинки понаводили порядок. А то виходить, що нікому нічого не хочеться робити. Це для стимулювання. Приїде наша комісія, депутатська та ЖКГ, перевірять – понаводили порядок, повирубували, повикошували, висадили квіточки. Тоді ми будемо в першу чергу ремонтувати такі дороги», – сказав міський голова.

Депутати міської ради запропонували спочатку розробити критерії, при виконанні котрих виділятимуться кошти на капітальний чи навіть поточний ремонт доріг у приватному секторі міста. Міський голова не заперечував.

Щоправда, були зауваження з приводу того, що при такому підході декотрі вулиці приватного сектору не ремонтуватимуться роками.

«У нас люди звикли, що нехай прийдуть і зроблять. Це значить, що декотрі вулиці ніколи не ремонтуватимуться», – зауважили депутати.