За кількістю правильних відповідей, вони значно випередили своїх суперників  

У суботу, 15 грудня в Центральній міській бібліотеці пройшла інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». У ній взяли участь 7 команд, близько 40 учасників. Це люди різного віку та різних професій. І вперше у грі взяли участь також і журналісти.

Ідея провести такі ігри належить спортивному колективу інвалідів Павлограда (СКІП). Організація діє на базі ФСК ім. Шкуренка у Павлограді.

«Напередодні Нового року ми традиційно проводимо такі ігри. Запрошуємо волонтерів, котрі допомагають інвалідам, людей різних професій. Ми не ставимо за мету визначити переможців, хочемо стерти цю грань між здоровими людьми та інвалідами, щоб вони не відчували себе поза суспільством. Хочемо, щоб напередодні Нового року всі отримали задоволення, позитив», – розповів tv-news.dp.ua тренер СКІПа Василь Шевченко.

Гра була поділена на три раунди, в кожному – по 12 запитань. Найбільше правильних відповідей нарахували у «Цвяхів, що не іржавіють». Учасники команди отримали пам’ятні подарунки – чашки. Проте, ті хто не виграв ніскільки не сумували. Захід супроводжувався чаюванням, солодощами, дружнім спілкуванням, жартами. І завершився колективним фотом напам’ять.