Найактуальніша тема – надання медичної допомоги особам, які перебувають у громадських місцях в стані алкогольного сп’яніння та потребують госпіталізації

Організаційні питання щодо надання медичної допомоги населенню, враховуючи ситуації, які можуть виникнути у період проведення святкових та вихідних днів лікарі обговорили під час робочої наради у відділі охорони здоров’я.

В заході взяли участь керівники всіх лікувально-профілактичних закладів міста, завідувач Підстанції екстреної медичної допомоги та керівництво Дніпропетровського обласного наркодиспансеру.

В ході обговорення питання було прийнято маршрут пацієнтів, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння та потребують медичної допомоги, визначені сили та засоби, як необхідні для проведення даної роботи, обговорено готовність лікувальних закладів до функціонування закладів охорони здоров’я м. Павлограда у період Новорічних та Різдвяних днів».

Керівництво обласного наркодиспансеру доповіло про особливості організації роботи з такими пацієнтами в умовах реформування галузі охорони здоров’я в Україні, намічено перелік дій для організації наркологічної допомоги в місті на найближчий період.