Хоча техніки у них не вистачає 

На останньому пленарному засіданні депутати міської ради вирішили придбати КП «Затишне місто» грейдер. Для цього із міського бюджету виділяють 5 млн грн.

«У нас є грейдер, але він уже старий і коли виходить з ладу, то чимало коштів витрачаємо на його ремонт, а з ладу він виходить часто. Грейдер взимку дуже ефективний. При низьких температурах, коли є щар льоду між асфальтом і снігом, грейдер знімає цю льодяну кірку легко, швидко і бездоганно. Жодна техніка не зробить так якісно, як це робить грейдер. Хоча здавалось би, що ця техніка призначена для осінньо-весняного періоду, але вони взимку такий клас показали, високу ефективність. Зараз ми винаймаємо техніку у тих, хто взяв її в лізинг. Мало того, що ми їм оплачуємо саму роботу, та іще й їх кредит. Їм це вигідно, а тут буде свій і буквально за декілька років він себе оправдає. Живими грішми оправдає», – розповів tv-news.dp.ua керівник КП «Затишне місто» Василь Коріневський.

Він також додав, що матеріалу для посипання у них вистачає, а от техніки недостатньо. Разом із тим, каже, що навіть при негоді впораються.

«Якщо зима буде такою як зараз, то впораємось своїми силами. А якщо випаде багато снігу, то у нас є договори, за якими ми можемо залучати інші підприємства. Ми так робили в минулому році, підтягнули техніку з двох організацій і викрутились. Ми, до речі, були єдині в Україні, хто витримав цей натиск стихії. Далекобійники заїздять до нас і дивуються, що тут чисті дороги», – додає Василь Коріневський.