Дворічна Вероніка Ткаченко з Дніпропетровської області вже півроку бореться зі складним онкологічним захворюванням – гострим ліфмобластним лейкозом 

Для боротьби з хворобою Вероніці почали робити високодозну хіміотерапію, яку вона переносила непросто і навіть потрапляла до реанімації. На жаль, препарат не підійшов, викликав алергію і зараз потрібно придбати аналог ліків, а також супутню терапію. Сума дуже велика – 900 000 гривень. У сім’ї немає таких коштів.

Рідні Вероніки звертаються до всіх небайдужих людей, по можливості, надати фінансову допомогу і дати дитині шанс на життя.

Картка ПриватБанка: 4149 4978 6191 8128 (Ткаченко Ольга Геннадіївна Вероніки), тел. бабусі: 095 221-03-17 Лариса Анатолївна

Дворічний вік для дітей – це період, коли вони по-особливому пізнають цей світ. І Вероніка не виняток. Вона любить малювати пальчиковими фарбами, збирати пазли, грати лялечками і дуже емоційно ставиться до тварин.

Сім’я дівчинки хоче разом із нею радіти успіхам, рости, розвиватися і бачити майбутнє світлим! Для цього їм потрібна фінансова допомога. Кожен із нас може відмовитися від чогось несуттєвого і перерахувати гроші на лікування маленької дівчинки.