Головне, навіть якщо в різдвяну ніч ви зіткнулися з якою-небудь не дуже приємною прикметою, зберігайте оптимізм і не псуйте собі настрій

Особливу силу народні прикмети і забобони мають на Різдво Христове. Здається, що сам Бог на Небі наділив предмети і природу силою, з допомогою якої вони нам підказують, як жити далі, чого варто чекати і чого слід побоюватися.

Ось кілька найбільш поширених різдвяних забобонів, які не завадить знати навіть тим, хто зовсім не звертає уваги на прикмети! Адже наші предки рідко помилялися, і, напевно, були в більш гармонійних стосунках з природою, ніж сучасні люди.

Прикмета про достаток
Наші предки вірили, якщо на Різдво 2019 ви втратите якусь річ, це означає, що вас у наступному році можуть чекати збитки. Якщо знайдете щось, особливо ювелірну прикрасу – тоді чекає вас нечуване багатство і розкішне життя!

Прикмета на удачу
Якщо за різдвяним столом ви випадково розлили чай, каву, компот, сік чи узвар – це до приємних і довгоочікуваних новин, до великого успіху всіх ваших починань. Але, до спиртних напоїв дана ознака не належить.

Прикмета на здоров'я
Жінкам на Різдво Христове не можна займатися рукоділлям: шити, в'язати, вишивати, пришивати гудзики. Інакше одного з членів сім'ї в наступному році чекають хвороби.

Прикмети на виконання бажань
Знайти ложку на березі річки після Різдва – до виконання свого заповітного бажання.

Прикмети на щастя й удачу
Якщо на Різдво Христове ви побачите людину з горбом – це до великого щастя. Ще краще, якщо ви зможете хоч одним пальцем до горбу доторкнутися. До речі, не меншу удачу обіцяє зустріч з великою собакою, німецькою вівчаркою або догом. Як не дивно, але якщо ви в Різдво наступите в гній (в ролі гною цілком можуть виступити і екскременти песика або котика) – і це до удачі.

Прикмета на можливі фінансові втрати
Якщо у різдвяну ніч ви побачите мишу – це дуже погано! Будьте обережні, укладаючи нові контракти, підписуючи угоди і беручи кредити. Вас можуть чекати фінансові втрати!

Вірити чи не вірити в прикмети – особиста справа кожного. Зрештою, що найголовніше, будь-яка людина – сам господар свого життя і творець своєї долі!

За матеріалами ukr.media