Акція «День діагностики цукрового діабету» пройшла у Центрі первинної медико-санітарної допомоги та в амбулаторіях міста 

Дізнатись про свій рівень цукру у крові могли всі охочі, котрі у цей день за якихось причин прийшли до амбулаторії.
Людям пропонували здати кров і відразу отримати результат. Про це кореспонденту tv-news.dp.ua стало відомо на місці події.

«Дуже важлива рання діагностика цукрового діабету, аби не допустити ускладнень у вигляді захворювань серцево-судинної, ендокринної системи, захворювань сітківки ока. Від вчасно розпочатого лікування залежить його ефективність. Такі акції дуже потрібні, бо далеко не кожен пацієнт прийде здавати аналіз на цукор на тій стадії, коли симптоми хвороби не надто турбують пацієнта. Сьогодні люди, які приходять до амбулаторії можуть безкоштовно і швидко пройти обстеження на рівень цукру в крові і відразу отримати результат. Якщо цукор підвищений, то лаборанти направляють до сімейного лікаря. А далі уже, якщо потрібно, до ендокринолога. Проводиться акції також і в амбулаторіях міста», – розповідає головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Дуднікова.

За її словами тест-смужки для проведення аналізу, котрі отримали медичні заклади, закуплені за державний кошт.

Медики, до речі, теж скористались такою можливістю і пройшли тестування на визначення рівня цукру.

Люди, що пройшли тест - аналіз задоволені, що проводяться такі акції, тим паче безкоштовно і швидко.