Як протидіяти розвитку захворювання на кір думали головні лікарі лікувально-профілактичних закладів Павлограда, позаштатні міські фахівці відділу охорони здоров’я з інфекційних захворювань та дитячих інфекційних захворювань, представники міськрайонного відділу лабораторних досліджень

Епідеміологічну ситуацію з із захворювання на кір, яка лабораторно підтверджена у пацієнтів в Павлоградському районі, вони обговорили на сумісній нараді.
Було погоджено перелік першочергових заходів по протидії розвитку захворюваності на кір населення Павлограда у разі лабораторно підтверджених випадках, які вже впроваджуються медичними працівниками міста, проведення широкої санітарно-просвітницької роботи серед населення та закладів освіти.

Кір – це інфекційне, висококонтагіозне захворювання, яке проявляється підвищенням температури тіла, ознаками застуди, сльозоточивістю, появою висипань на шкірі, загальною інтоксикацією.

Єдиним методом профілактики кору є дворазова вакцинація населення, яка проводиться дітям у віці 1 та 6 років.

«Закликаємо мешканців Павлограда, які не щеплені вакциною проти кору, віком від 18 до 30 років пройти вакцинацію, провести вакцинацію дітям (для дітей вакцина закуплена за кошти державного бюджету), яким необхідно пройти щеплення згідно затвердженого календаря щеплень. У разі проявів перших ознак гострих респіраторних захворювань не відвідувати місця масового скупчення людей та одразу звернутись до свого лікаря», – йдеться в повідомлені відділу охорони здоров'я Павлограда.