При успішному проходженні всіх етапів перевірки, педагог отримає 20% доплати до зарплати 

Учителям початкових класів Дніпропетровщини пропонують приєднатися до пілотного проекту сертифікації педагогів. Участь у ньому – добровільна. Єдина умова – стаж викладача має бути не меншим двох років. Про це розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Мета сертифікації – виявити та заохотити вчителів, які мають високий рівень педагогічної майстерності. Це відбуватиметься виключно добровільно. У пілотному проекті можуть взяти участь 68 учителів початкових класів області. Уже зареєструвалися 40 педагогів», – пояснили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Сертифікація відбуватиметься в три етапи. На першому практичну роботу педагога оцінять експерти. Вони попередять учителя про приїзд за три дні.
Другий етап – самооцінювання. Для цього до 1 липня учасники пілотної сертифікації мають створити е-портфоліо. У ньому треба описати заняття, на якому були присутні експерти, за бажанням – додати відеозапис уроку.

Портфоліо варто завантажити до власної веб-папки, гіперпосилання на яку зазначено під час реєстрації.

Наприкінці на вчителя чекатиме незалежне тестування. Найімовірніше воно відбуватиметься у жовтні-листопаді 2019 року.

Якщо педагог успішно пройде сертифікацію, то отримуватиме щомісячну доплату до зарплати в розмірі 20%.

Приєднатися до пілотного проекту сертифікації можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 1 лютого 2019 року.