В Україні сьогодні відзначають День Соборності 

Цього дня у 1919 році було проголошено Акт возз’єднання (злуки) Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

У Павлограді офіційні заходи на відзначення Дня Соборності розпочались о 10-й ранку мітингом на Алеї Слави. У ньому взяли участь родини загиблих в АТО, військовослужбовці, міська влада, духовенство, мешканці міста.
Присутні поклали квіти до пам’ятної дошки загиблим воїнам, до Вічного вогню та пам’ятного знаку Визвольної боротьби павлоградців. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи рідну країну.


А о 15.00 молодь зібралась на Соборній площі. Тут пройшов молодіжний флешмоб «Коло єдності». У заході взяли участь старшокласники та молодіжні організації міста.

Присутні утворили коло, що символізує єдність країни, виконали державний Гімн, вшанували пам’ять загиблих бійців. Біля дошки пам’яті запалили свічку.

Заходи на відзначення Дня Соборності пройшли сьогодні у всіх школах міста.
Розповіла методист відділу освіти Людмила Мірошниченко.

Учні школи №2 Павлограда вийшли на пішохідний міст через Вовчу, утворивши живий «ланцюг єдності». Подібні флешмоби пройшли також в інших школах. Ланцюги єдності, як символ єднання, школярі створювали на подвір’ях школи чи у шкільних коридорах. Діти прийшли до школи з національною символікою, співали національних пісень, тему Соборності України обговорювали на виховних годинах.