Упродовж 2018 року у Павлограді та районі сталось 11 навмисних убивств

7 із них на сьогодні розкрито.  Розповів начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак.

4 із 11 убивств скоєно у Павлограді:

09.02.2018 в квартирі по вул. Поштова виявлено власника квартири з ножем у шиї. Зловмисник намагався приховати скоєння злочину – увімкнув газ і зник у невідомому напрямку. На сьогодні особа встановлена та затримана. Ним виявився місцевий мешканець гр. З. він знаходиться під вартою. За даним фактом матеріали кримінального провадження з правовою кваліфікацією ст. 115 ККУ з обвинувальним актом передано до суду.

Ввечері 19.09.2018 в районі ресторану «Вівіно», невідомий наніс ножове поранення павлоградцю. Наступного дня особа зловмисника була встановлена. Ним виявився гр. К. Матеріали з обвинувальним актом направлено до суду.

30 грудня на задньому подвір’ї Державної екологічної служби виявлено труп чоловіка з чисельними тілесними ушкодженнями. Проведеними розшуковими заходами особу вбивці встановлено та затримано.

Щодо важких тілесних ушкоджень, то їх у 2018 році було скоєно 12, у двох випадках – зі смертельними наслідками. Майже всі злочини стались у Павлограді (в районі лише 1). На сьогодні розкрито 7 злочинів.

Найрезонансніший із них – жорстоке побиття працівника одного із місцевих видань Сергія Вязовиченка. На даний час у скоєнні цього злочину обвинувачуються троє місцевих чоловіків. Судовий процес триває.

За словами Віктора Рибака, найчастіше нанесення важких  тілесних ушкоджень відбувається між близькими людьми, або ж у стані алкогольного сп'яніння.