Розподілити планується 60 земельних ділянок в районі вул. Аеродромної ( селище Шахтобудівників)

Земельні ділянки належать до категорії житлової громадської забудови і надаватимуться під будівництво та обслуговування житлових будинків і господарських будівель. Згідно земельного Кодексу площа такої ділянки в межах міста не може перевищувати 10 соток. У селах – не більше 25 соток, у селищах – не більше 15 соток.

У міській раді вирішили виділяти земельні ділянки не лише учасникам АТО, учасникам бойових дій (афганцям) та сім’ям загиблих бійців, а й волонтерам.
Щоправда, приватизувати земельну ділянку можуть ті, хто таким правом іще не скористався раніше. Розповіла начальник відділу земельно-ринкових відносин Олена Вишнякова.

«Земельний кодекс встановлює, що передача земельних ділянок безоплатно у власність проводиться лише 1 раз. Тобто ви маєте право приватизувати земельну ділянку під будівництво та обслуговування житлового будинку лише у випадку, якщо ви цього права не використали Всі,хто подасть заявку на отримання земельної ділянки і при цьому прописані в іншому місті, то повинні надати довідку про те, що не отримували там земельну ділянку у приватну власність», – розповіла Олена Вишнякова.

За її словами зона, що виділяється під забудову, передбачає розміщення окремих житлових будинків садибного типу, блокованих житлових будинків на дві сім’ї, або ж одноквартирних житлових будинків до 4-х поверхів разом із земельними ділянками.

За словами міського голови Анатолія Вершини у планах підвести до земельної ділянки освітлення та всі комунікації за бюджетні кошти.
Бажаючі отримати землю, мають подати заявки упродовж тижня.Кому яка ділянка дістанеться визначать шляхом жеребкування. Координуватиме увесь процес начальник відділу земельно-ринкових відносин Олена Вишнякова.

За її словами, на сьогодні уже підготовлений покроковий план дій. Почати потрібно із подання клопотання із паспортом, кодом та документом, що підтверджує право на позачергове отримання землі.

Нагадаємо, що декілька років тому у Павлограді уже відводились земельні ділянки учасникам бойових та прирівненим до них особам. На сьогодні таким правом скористались 207 осіб. Землі відводились на Соснівці, Хіммаші, ПХЗ.