Всім, хто матиме право пільгового проїзду видадуть персоніфіковані карточки

Принаймні таке запропонував міський голова Анатолій Вершина.

«Питання в тому, що є пенсіонери, які дійсно отримують мінімальну пенсію, і є пенсіонери, які отримують 10 і 15 ти. грн, разом із регресом, бо це також соціальні виплати. Чим вони відрізняються від працівника, що отримує 4-5 тис зарплати? Тому ми запропонували створити виключно для пільгової категорії людей персоніфіковану картку. Там не буде коштів. Людина заходить в автобус через передні двері. Там стоїть пристрій для зчитування інформації. Він прикладає картку,загорілась зелена кнопка і він пройшов. Ця інформація автоматично йде в базу даних перевізнику і у відділ соціального забезпечення. Скільки перевезли пільгових категорій, стільки і заплатили», – сказав міський голова.

Кошти для придбання пристрою для зчитування, що буде установлений в автобусах, та для персоніфікованих пенсійних карток планують передбачити із міського бюджету.

Міський голова обіцяє, що перед тим як реалізувати цей проект, обговорять його із громадськістю та депутатами.
Категорії пільговиків, які передбачені Кабміном не обговорюються.

За словами Анатолія Вершини, користуватись пільговим проїздом у Павлограді мають лише павлоградці, мешканці району у цю категорію не входять.

Міський голова також повідомив, що уже дав доручення відповідним службам, котрі мають вивчити це питання і запропонувати план його реалізації.

«Ми вже дуже довго розмовляємо на цю тему, я дав відповідне доручення і візьму на контроль. І якщо ми до кінця року не зробимо цю програму, таку як я сказав, значить я когось відправлю на пенсію, щоб їздили в пільгових автобусах», – пригрозив міський голова.

Довідково

У Павлограді проживає близько 33 тис. пенсіонерів.

Коментарі   

0 # надежда 28.01.2019, 21:38
Что Вершину ЖАБА давит,позавидовал пенсионерам,у них нет служебного авто, Сомневается,пусть посмотрит как(МАЛО) ДАВЯТСЯ ПЕНСИОНЕРЫ в льготных автобусах, Где бы еще урвать.....
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ирина 29.01.2019, 19:24
Було б дуже чудово. У пільгових автобусах можна побачити пенсіонерів,котрим дійсно потрібно допомога. Іноді заходить у хутрі та золото на кожному пальці, кожана сумка і користується пільговим поїздом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата