У Павлоградських гуртожитках повний безлад 

Виселяти тих, хто проживає там неофіційно і заселяти лише після укладання відповідної угоди. Про такі плани розповів міський голова. Відповідні доручення він уже дав відділу реєстрації та обліку громадян.

«Розберіться, я теж буду виїздити і розбиратись хто там проживає в цьому гуртожитку, тому що там на сьогодні повний безлад. Це наше недоопрацювання. Ми взагалі зняли з контролю і не займались цим питанням. Там необхідно порядок навести. А то доходить до маразму – люди отримують гуртожиток, а потім здають невідомим особам і ще й отримують за це гроші. При цьому не сплачують за комунальні послуги», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

За повідомленням начальника відділу реєстрації та обліку громадян Вікторії Гребенюк, робота в цьому напрямку уже розпочалась – коменданти гуртожитків взяли списки тих, кому рішенням міськвиконкому було надано там житло і виявляють тих, хто незаконно там проживає.

У планах міського голови модернізувати у гуртожитках систему електропостачання, відремонтувати їх. На час робіт виселити звідти мешканців і потім заселяти лише тих, хто там законно проживає.

«Ми переходимо на автономне опалення. Взагалі місто поступово переходить на автономне опалення. На сьогодні в гуртожитках по Кравченка, Новій ми практично закінчили модернізацію мереж і там можливо уже встановлення автономного електричного опалення. У нас залишаються гуртожитки по Заводській, 28 і Парковій, 10. Якщо ми зможемо проводити ці роботи, коли там люди будуть жити – тоді зможемо, а взагалі хотілось би, щоб ми якийсь гуртожиток, наприклад Заводську, 28 розселили і виконати там всі роботи, відремонтувати і уже заселяти тих, хто там реально проживає», – запропонував міський голова.

Він також дав доручення вивчити питання щодо вільних кімнат у гуртожитках і можливість здавати їх в оренду під офіси.

Читайте також: У Павлограді страйкували мешканці гуртожитку