Вони просять повернути кінцеву зупинку міжміських автобусів 

Депутати міської ради Павлограда звернулись до голови облдержадміністрації Валентина Рєзніченка із проханням втрутитись у ситуацію щодо перенесення кінцевої зупинки міжміських маршрутних автобусів у Дніпрі. Із 30.01 2019 року автобусна зупинка «Новий Центр» для міжміських автобусів була перенесена на АС «Лівий берег».

У звернені йдеться про те, що мешканці Павлограда почали масово звертатись зі скаргами на те, що перенесення кінцевих зупинок створює значні незручності – вони втрачають час і кошти, аби дістатись до місця роботи чи в інші заклади.

«На сьогоднішній день і так складна ситуація в країні через непомірну платню за комунальні послуги, значне здорожчання продуктів харчування …. Дана ситуація може призвести до соціальної напруги та підриву авторитету діючої влади. Враховуючи вищезазначене, просимо Вашого термінового втручання у вирішенні даної ситуації», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що нововведення, як пояснювала влада обласного центру, пов’язане з тим, щоб розвантажити центр Дніпра. Перенесення зупинок викликало чимало нарікань у соцмережах.