Із відповідною ініціативою виступили представники декотрих політичних партій у міській раді

Пропонується у пам’ятні дати (День добровольця, День Захисника України) під час проведення заходів на Алеї Слави разом із державним піднімати також червоно - чорний прапор.

«Цей прапор є символом добровольчого руху, бо у 2014 році саме під червоно - чорними прапорами об’єднались добровольці, які не вагаючись пішли на фронт, гинули і захищали нашу Батьківщину. У той час, коли ЗСУ та інші формування лише починали розгортати діяльність. Перший бій під Слав’янськом був проведений саме під червоно-чорним прапором. Червоно-чорний прапор – це прапор визвольної боротьби ще козацьких часів, та Української повстанської армії», – сказав депутат міської ради Сергій Тіщенко.

Міський голова вважає, що перед тим , як прийняти таке рішення, потрібно провести широку роз’яснювальну роботу серед населення.

«На мій погляд потрібно спочатку провести широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед населення, що означає червоно-чорний прапор, щоб люди розуміли чому прийнято таке рішення. Ми повинні вивчити і юридичну сторону питання», – сказав міський голова.

Депутати вирішили обговорити це питання та прийняти рішення під час наступного пленарного засідання.

До речі
У Львові рішення про те, аби поряд із державним піднімати червоно-чорний прапор було прийняте минулого року і уже втілене в життя.

Довідково

Що означає червоно-чорний прапор

Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров борців пролиту на неї в боротьбі за свободу та незалежність України.
Кольори червоний і чорний дуже часто використовувалися в українській історії, їх можна було побачити на одязі, на крашанках, всі ми знаємо пісню коли мама вишила синові в дорогу рушник червоними і чорними нитками.