Заслінки та помпи приготували 

За повідомленням надзвичайників великих проблем із паводком цьогоріч не очікується. Проте, на всяк випадок, комунальники підготували необхідні пристосування – заслінки та помпи. Розповів tv-news.dp.ua керівник КП «Затишне місто» Василь Коріневський.

«Шибери підготували для проходження паводкових вод. У нас є стаціонарні та мобільні шибери. Це гідротехнічні пристосування різного діаметру, котрі призначені для проходження паводкових вод. Є помпи – дві наші і дві МЧС -сівські. Якщо десь виникає аварійна ситуація, то їх вистачає. МНС - ники доповідали, що із паводком все в нормі. Курахіське водосховище скидати воду не збирається. Там у них води небагато», – сказав Василь Коріневський.

Міський голова дав завдання відповідним служба підготувати необхідний список заходів та обладнання для безпроблемного проходження паводку.

Довідково

Кура́хівське водосхо́вище — водосховище на річці Вовча в Мар'їнському районі Донецької області, Україна. На березі розташоване місто Курахове.
Курахівське водосховище було створено з метою охолодження Курахівської ТЕС, будівництво якої було розпочато влітку 1934 р. Перший енергоблок було запущено в експлуатацію 6 липня 1941 р.