Згідно детального плану території обмеженої вулицями Комарова, Ливарна, Дніпровська автостанцію планують облаштувати навпроти житлового будинку 567 , що по вул. Дніпровській, перенісши її із селища ПЗТО

 

Обговорити це питання планувалось під час Громадських слухань, призначених на 8 лютого, о 15.00 в міському будинку культури. Проте, прибувши у призначений час, активісти побачили на дверях БК оголошення про те, що слухання не відбудуться начебто у зв’язку із неможливістю бути присутнім представника розробника детального плану території та лікарняним начальника відділу містобудування та архітектури.

У вказаний час до місця проведення Громадських слухань прибув також і представник компанії, що надає послуги по міжміському перевезенню пасажирів за маршрутом «Павлоград (Орбіта)-Дніпро». За його словами на офіційному сайті міськвиконкому мали б бути оприлюднені всі проекти, котрі планують змінити.

«Начебто ці файли там є, але ніхто їх навіть із різних комп’ютерів не може відкрити, аби познайомитись із тим, що місто хоче змінити і чому. В чому взагалі суть питання, котре підлягає обговоренню. Щодо самих Громадських слухань, то згідно Постанови 555 Кабміну, спочатку дається повідомлення, відводиться період пропозицій громадськості, підприємств, юридичних осіб в письмовій формі , але для цього потрібно ознайомитись із матеріалами. А в усній формі можна озвучувати пропозиції під час громадських слухань представниками громадськості. І вони мають бути розглянуті. І якщо виникають суперечливі питання, то вони повинні вирішуватись спеціально створеною комісією та узгоджуватись шляхом голосування», – розповів представник перевізника.

Він також додав, що  інформацію про те, що є якість проблеми щодо розміщення Автостанції в районі ПЗТО і про можливий варіант її перенесення за якимись причинами із ними ніхто не обговорював.

Активісти та мешканці багатоповерхівки по Дніпровській, 567 проти того, аби під їх вікнами облаштували Автостанцію, бо це створить значні незручності – шум, гуркіт транспорту, загазованість. Тим паче, що згідно плану забудови території поруч із Автостанцією плануються також і розміщення торговельного  павільйону.