Мешканців гуртожитку, що по вул.Заводській, 28 у Павлограді на увесь день, 13 лютого, залишили без електрики 

Газопостачання в будинку відсутнє, тому відсутність електрики паралізує життя в гуртожитку. Аби приготувати їжу, людям нічого не залишалось, як розпалювати вогнище на вулиці. Розібратись у ситуації намагались активісти – Едуард Гаспарян, Олексій Михайлюк, Андрій Карпенка та Володимир Курдюков.

Люди розповіли, що світло їм відключають уже не вперше. Причина – борги. Проблема існує уже давно і люди уже не раз з цього приводу виходили на мітинг. Проблема в тому, що лічильник за спожиту електроенергію один на увесь гуртожиток. Тому платня за електрику розподіляється порівну між усіма мешканцями – по 157 грн з кожного. Люди вважають, що такий розподіл несправедливий і значно завищений. Тим паче, що страждають не лише боржники, а й ті, хто акуратно сплачує.
Мешканці кажуть, що для них навмисне створюють нелюдські умови проживання, аби вони покинули це житло.

Комендант гуртожитку відмовилась давати будь-які коментарі, посилаючись на заборону свого начальника, керівника КП «Павлограджитлосервіс» Євгена Бондаря.
Поспілкуватись із ним активістам теж не вдалось. Проте вдалось зустрітись із першим заступником міського голови Віталієм Мовчаном. За його словами загальний борг мешканців гуртожитку становить понад 400 тис грн.

Щоправда увечері, 13 лютого, світло в гуртожитку все ж з’явилось.

Раніше міський голова обіцяв взятись за гуртожитки. Зокрема у планах гуртожиток по Заводській,28 відремонтувати , модернізувати систему електропостачання. На час робіт мешканців виселити і потім заселяти лише після укладання відповідного договору і лише тих, хто там проживає офіційно.