Таке рішення прийняла комісія ТЕБ та НС у зв’язку із високим рівнем захворювання учнів на ГРВІ

Навчання призупинено в 10 класах шести шкіл міста. Розповіла tv-news.dp.ua міський епідеміолог Людмила Руденок. За її словами в цілому по місту спостерігається зростання захворювання на ГРВІ, проте епідемічний поріг не перевищено. У порівнянні із попереднім тижнем рівень захворювання зріс на 33,4%.

«Зареєстровано 567 випадків захворювання. Найбільше хворіють діти – 78,7% , із них школярів – 37,9 %. У порівнянні із попереднім тижнем зростання на 24%. Враховуючи, що захворюваність має тенденцію до зростання, звертаємо увагу на подальший аналіз відсутності школярів у класах через ГРВІ та припинення занять за епідпоказниками», – сказала Людмила Руденок.

Вона також додала, що у Тернівці за останній тиждень зареєстровано 104 випадки захворювання на ГРВІ, на карантин закрито три класи.

На 22% зросла також захворюваність по Павлоградському району. Зареєстровано 172 випадки ГРВІ, із них 44,2 % – школярі.
Найменше хворіють у Юр’ївському районі. У порівнянні з попереднім тижнем там захворюваність зросла лише на 4,4%. Зареєстровано 47 випадків ГРВІ, із них 85,1% – діти.

Медики наголошують на необхідності дотримання санітарно-протиепідемічного режиму в дитсадках, школах та підприємствах: не допускати хворих дітей в організовані дитячі колективи, дотримуватись режиму дезінфекції та провітрювання.