Через брак коштів, родині потерпілого  довелось звернутись до Центру безоплатної правової допомоги 

Нагадаємо, що у ніч на 2 червня 2018 року в центрі міста був жорстоко побитий співробітник одного із місцевих видань Сергій Вязовиченко.
За підозрою у скоєнні злочину затримані троє павлоградців. На даний час судова справа триває.
14 лютого судове засідання у справі довелось перенести через те, що новому адвокату потрібен час для ознайомлення із матеріалами справи.
Винайняти нового (безкоштовного) адвоката родині довелось через брак коштів. Розповіла tv-news.dp.ua сестра потерілого Сергія, Юлія.

«Через брак матеріальних ресурсів у нашій родині через тривалий судовий процес, витрати на лікування, ми вимушені були припинити контракт із нашим адвокатом Романом Остропільцем і звернутись до Центру безоплатної правової допомоги. Днями нам було призначено нового адвоката, проте він ще не встиг ознайомитись із матеріалами справи», – розповіла Юлія Коломоєць.

Натомість, сторона обвинувачуваних має потужну адвокатську підтримку – 4 адвокати. Тому потерпілі дуже сподіваються на справедливий суд і на те, що в результаті кривдники понесуть заслужене покарання.
Наступне судове засідання призначено на 7 березня, на 13.00

До речі

Після жорстокого побиття Сергій Вязовиченко втратив здоров’я та роботу. Після перенесеної складної операції він залишився інвалідом.