Не працюючи, отримувати щомісяця 100 євро. І так два роки

 Реалізовувати такий соціальний експеримент у Павлограді взялась ГО «Основний дохід».
Про це два місяці тому повідомила голова правління Громадської організації Наталія Протасова. Для експерименту мали відібрати 2 тис. добровольців.
На сьогодні, за словами , Наталії Протасової, планується, що у проекті візьмуть участь учасники АТО, члени сімей загиблих та ті, хто підписав петицію про проведення в місті соціального експерименту.

«Я зв’язалась із нашим керівництвом і ми вирішили, що тепер це будуть люди із петиції, котра створена 4 лютого. Подивимось скільки людей набереться , сто чоловік буде квота для АТОшників, для сімей загиблих в АТО. Самі АТОшники будуть вибирати кому важливіше брати участь у проекті», – додала голова правління ГО «Основний дохід».

За її словами, якщо на участь в екперименті набереться лише 1 тис. чоловік (замість запланованих на початку 2 тис.), то вони отримуватимуть по 200 євро, а не по 100.

Не братиме участь у проекті Павлоградський район. Натомість євро вирішили отримати мешканці Юр’ївського району, хоча райцентр (Юр’ївка) відмовляється від участі. Ризикнув отримати дармові єври і наймолоший сільський голова с. Подільського, що на Черкащині.

«Професори Запорізького університету розробляють дорожню карту для всіх сіл, із котрими ми підписали меморандум. Зараз розробляють для села Подільського, а потім для сіл Юр’ївського району. Коли у нас на руках буде дорожня карта, тоді ми починаємо займатись проектом», – сказала Наталія Протасова.

Вона також додала, що проектом зацікавилась команда Савіка Шустера.

 

Коментарі   

0 # Валентина 17.03.2019, 10:04
Я считаю,что это правильное решение.МОЛОДЦЫ!!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата