Інформує Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 

Внутрішньо перемішені особи мають право голосувати на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року. Це право можна реалізувати тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно до 25 березня 2019 року звернутися до органу ведення

Державного реєстру виборців та подати заяву із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

При поданні заяви особа пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).
Важливо! Заява про тимчасову зміну місця голосування подається особисто. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.

Заява про тимчасову зміну місця голосування розглядається невідкладно.

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій. До таких документів відноситься довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Виборці, зареєстроване місце проживання яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування – 31 березня 2019 року. Якщо вибори будуть проходити у 2 тури, процедуру тимчасової зміни місця голосування необхідно повторити не пізніше 5 днів до дня голосування, тобто до 15 квітня 2019 року.

Довідково: за безкоштовною правовою допомогою ви можете звернутися до Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Павлоград вул. Полтавська б. 129 оф. 106,308; тел. 066 404 10 80, 096 580 95 86; режим роботи: пн.-чт. 8:00-17:00 пт. 8:00-15:45